Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
QC profilu

Założona w 2015 roku marka Sunspad jest przedsiębiorstwem zorientowanym na produkcję, zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i usługami technicznymi produktów komputerowych i cyfrowych. Shenzhen shuangshengda Technology Co., LTD., która produkuje głównie komputery typu „wszystko w jednym”, laptopy, notebooki, mini komputery pc. standaryzowane bazy produkcyjne i produkcyjne w swojej siedzibie w Shenzhen. Dotychczasowy rozwój firmy, Towary za pośrednictwem globalnego, w zdecydowanej większości miast na całym świecie w celu ustanowienia sieci marketingowej, z podpisały tysiące agentów.przestrzega ducha przedsiębiorczości „Moralność biznesu jest taka sama jak ludzi” i filozofia zarządzania „zorientowana na ludzi”, koncentruje się na jakości produktu, technologii i obsłudze posprzedażnej i zawsze przestrzega zapewniania użytkownikom lepsze opłacalne produkty informacyjne i zawsze przestrzegaj, aby zapewnić użytkownikom lepsze opłacalne produkty informacyjne i aktywnie promować rozwój globalnego przemysłu informacyjnego.

Tutaj, jak wyszedł komputer wysokiej jakości?
Wysokiej jakości komponenty tworzą system komputerowy


Sunapad wybiera produkty dostarczane przez marki lub producentów o dobrej jakości i dobrej reputacji.Te części i produkty nie tylko przechodzą szereg rygorystycznych kontroli jakości przed opuszczeniem fabryki, ale po przejściu do sunspad muszą również przejść kontrolę jakości przez inżynierów sunspad w ramach oryginalnego fabrycznego programu wygrzewania, aby zapewnić doskonałą jakość.


Następnie jest drugi proces autotestu systemu, który jest zasadniczo podobny do pierwszego.Różnica polega na tym, że na tym etapie zostanie wykonane wykrywanie jasnych punktów LCD.sunspad Komputer obiecuje konsumentom, że „LCD nie ma jasnych plam”.Na tym etapie profesjonalni inżynierowie zostaną wybrani, aby osobiście przetestować ekran LCD każdego komputera, aby upewnić się, że żadne jasne plamy nie podrażniają oczu konsumentów.

 

Dalej następuje niezwykle skomplikowany proces testowania kompatybilności oprogramowania i sprzętu.

 

 

Test piasku i kurzu: W odpowiedzi na potrzeby użytkowników laptopów ten test został opracowany w celu potwierdzenia wydajności odczytu głowicy czytającej laptopa oraz potwierdzenia, że ​​powiązane złącza i wentylatory systemu działają prawidłowo.

Test energii elektrycznej: Przeprowadź testy specyfikacji dla różnych charakterystyk mocy istniejących powiązanych produktów różnych producentów, w tym potwierdzenie zużycia energii przez produkt oraz skuteczne potwierdzenie i poprawę różnych skutków jakości energii na produkt.

Produkt, który pomyślnie przejdzie ten test, musi być dobrą pracą, która może nadal działać normalnie, gdy zasilanie jest niestabilne lub prąd jest zakłócony, na przykład nagła piorun, która powoduje ogromną zmianę prądu i wysokie napięcie 15 000 V..

Test aberracji chromatycznej: Aby uzyskać jak najlepszy wygląd produktu, przyrząd potwierdza charakterystykę spektralną materiału.

Sunspad wykorzystuje analizę spektralną i analizę trzech podstawowych kolorów, aby zapewnić, że wygląd notebooka osiągnie założony cel i chronić prawa i interesy konsumentów.

Test wyświetlacza LCD: Unikalna konstrukcja obwodu sterownika konwersji wysokiego napięcia może skutecznie przedłużyć żywotność płyty podświetlenia, a także może zmniejszyć najniższy zakres jasności ze zwykłych 15% w branży do 3%.

To kolejny środek podejmowany przez sunspad w celu zapewnienia jakości monitorów LCD w laptopach.Użytkownicy mogą z łatwością cieszyć się wysokiej jakości wyświetlaczami LCD nawet w różnych warunkach oświetlenia.

Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. kontrola jakości 0

Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. kontrola jakości 1

Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. kontrola jakości 2

Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. kontrola jakości 3

 

Certyfikaty
 • Chiny Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:ROHS

  Numer:BCTC2105655431C

  Data wydania:2021-07-07

  Data wygaśnięcia:2031-07-07

  Zakres / piecyk:laptop computer

  Wydane przez:shenzhen BCTC Testing Co.,ltd

 • Chiny Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:CE

  Numer:BCTC2105141727c

  Data wydania:2021-07-08

  Data wygaśnięcia:2031-07-08

  Zakres / piecyk:laptop computer

  Wydane przez:shenzhen BCTC Testing Co.,ltd

 • Chiny Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd. Certyfikaty

  Standard:FCC

  Numer:MD21230-3432

  Data wydania:2022-07-17

  Data wygaśnięcia:2031-07-17

  Zakres / piecyk:laptop computer

  Wydane przez:shenzhen BCTC Testing Co.,ltd

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Shuangshengda Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sales Manager

Tel: +86 13691876231

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)